Chci se objednat na emise a STK.

Preferujeme objednávky přes e-mail info@stkmost.cz

Jak se správně objednat
Uveďte typ prohlídky a preferovaný termín, jméno a telefonní číslo, model vozu, palivo, rok výroby a registrační značku.


Můžete se k nám objednat na pravidelnou technickou prohlídku (M1, N1) včetně měření emisí (BA, NM, LPG, CNG), a to buď v pracovní den nebo v sobotu (nejbližší volný sobotní termín). Objednávky přijímáme telefonicky na 606 638 455. Domluvený termín zaručuje přednostní odbavení, nikoliv přesný čas nájezdu na linku.

Počet termínů k objednání je omezený, stále bereme více zakázek bez objednání. Příchozí vozidla odbavujeme tak, jak přišla za sebou. Snažíme se všem vyjít maximálně vstříc a domlouvat předběžné termíny, abyste u nás věděli, kdy přijdete na řadu.

Kdy jsou fronty nejkratší?
Chcete-li přijít na řadu v co nejkratší době, doporučujeme si přivstat a už v 7:00 být u nás na STK. Aktuální stav si můžete ověřit i telefonicky.

Aktuální dubnové objednací doby jsou 3-5 pracovních dnů.

Chci jen evidenční kontrolu, to přeci nebudu čekat
Od 1. 1. 2016 musí i evidenční kontrola probíhat na lince a být nafocena. Proto nelze předběhnout ostatní pravidelné prohlídky a i pro evidenční kontrolu platí stejná pravidla zpracování.

Vozidlo musí být přistaveno bez krytů kol ke všem typům prohlídek.